Zapraszamy na warsztaty dziennikarskie ,,Dziennikarz na wzór Józefa Mackiewicza”

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dziennikarskich w dawnej posiadłości pisarza i publicysty Józefa Mackiewicza w Czarnym Borze. Głównym celem i założeniem projektu jest pogłębienie wiedzy i doskonalenie kunsztu dziennikarskiego przede wszystkim miłośników i redaktorów interesujących się postacią i twórczością Józefa Mackiewicza, ale również wszystkich chętnych pogłębić…


Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dziennikarskich w dawnej posiadłości pisarza i publicysty Józefa Mackiewicza w Czarnym Borze.

Głównym celem i założeniem projektu jest pogłębienie wiedzy i doskonalenie kunsztu dziennikarskiego przede wszystkim miłośników i redaktorów interesujących się postacią i twórczością Józefa Mackiewicza, ale również wszystkich chętnych pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie dziennikarstwa (jak pisać ciekawie na czasem niezbyt interesujące tematy, jak sprawdzać informacje, jak nie zanudzić czytelnika). Dlatego warsztaty będą dwuczęściowe, aczkolwiek jednodniowe.

Data: 5 grudnia 2021 r.
Miejsce: Baltosios Vokes g. 5, Czarny Bór, rejon wileński
Czas trwania: ok. 8h
Zapewniamy wyżywienie, przerwę kawową, materiały biurowe.

Warsztaty są dla uczestników bezpłatne.
Ograniczona liczba miejsc.

Obowiązkowa rejestracja online: https://forms.gle/wpJ1iyd14vu49FH58

Czekamy na Ciebie!

Projekt jest finansowany przez Kancelarię Prezesów Rady Ministrów w ramach zadania pomoc Polonii i Polakom za Granicą 2021.